Site Loader
YOL YARDIM

Kullandığınız lastiklerin bir sonraki mevsime kadar saklanmasına ve korunmasına denir. Nem olmayan, serin, kuru, ışıksız ortamlarda uygun saklama koşulları çerçevesinde UMUT OTO Lastik Oteli en iyi depolama imkanı sizlere sunmaktadır. Lastik Oteli sayesinde lastikleriniz sigortalı şekilde saklanır. Ayrıca değişim zamanı geldiğinde işlerinde uzman teknisyenler tarafından değiştirilir.
UMUT OTO Lastik Oteli, ile dönemsel kullandığınız lastiklerinizi güvenle vereceğiniz bir lastik oteliniz olsun.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK | KONUM GÖNDER


 

Lastiklerin Saklama Ömrü Ne Kadardır ?

Gerekli ve uygun koşullar altında saklanması yapılmamış tüm lastikler, üretilen sürelerinden başlayarak 10 yıl zaman aralığında kullanılabilir. Bu zamanı geçen lastikler işlevlerini yitirmeye başlarlar. Ama saklanma kurallarına önem verilmediyse ve daha kolay yıpranması sağlanabilecek farklı durumlarda kullanımı gerçekleştirildiyse o zaman bu süre daha farklı ve az olacaktır.

Nasıl Randevu Alabilirim ?

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz için uygun bir randevu oluşturarak istediğiniz tüm bilgi hizmeti sağlayabiliriz.

 

Manavgat Lastik Oteli, Manavgat Lastik Oteli Firması, Manavgat Lastik Otel, Manavgat Lastik Saklama Oteli, Manavgat Lastik Oteli En Uygun

ŞİMDİ ARAYIN!