Firmamızda, her türlü lastiğin onarımı özenle gerçekleştirilmektedir. Tüketiciler zarar görmüş lastiği asla tamir etmeye çalışmamalıdır. Yalnızca eğitimli bir lastik uzmanı, belli bir lastik üzerinde yaptığı geniş ve kapsamlı incelemeye dayanarak söz konusu lastiğin tamire uygun olup olmadığı veya servisten çekilmesi gerektiği yönünde bir karar verebilir. Bu incelemede lastiğin şişirilmesi, yük ve çalışma koşulları vb. dahil olmak üzere tüm hizmet geçmişi dikkate alınır. Lastik uzmanı lastiği tamir etmeye karar verirse, muayene süreci ve tamir prosedürleri açısından yürürlükteki ulusal lastik endüstrisi tamir standartlarının tümüne sıkı bir şekilde uymalıdır.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK | KONUM GÖNDER


Her model ve marka lastik stoklarımızda sıfır garantili ya da çıkma olarak mevcuttur. Her gün Manavgat bölgesinde nöbetçi lastikçi ekiplerimiz mobil lastik tamiri yapmaktadırlar. Telefon ile ekiplerimize ulaştığınızda acil olarak en uygun ve en yakın lastik tamir ekibimiz size doğru gelecektir. Ayrıca araçlarımızda jant düzeltme ve jantlarınızın kaynaklı olarak garantili tamiri de yapılmaktadır. Lastik tamir ekiplerimizin her personel arkadaşımız mesleki olarak eğitimlerini almış ve belgeli personellerdir.Manavgat bölgesinde Mobil lastik ekiplerimiz tarafından acil durumlar olabileceği nedeniyle, Manavgat bölgesinde 24 saat nöbet tutulmaktadır.

 

Manavgat Lastik Tamiri, Manavgat Lastik Onarımı, Manavgat Lastik Tamir, Manavgat Lastik Onarım, Manavgat Lastik Tamircisi, Manavgat Oto Lastik Onarımı, Çetinler Lastik Tamiri, Çetinler Oto Lastik Onarımı